TOP 3 – baseny stelażowe

TOP 3 – baseny stelażowe

Cena: 1099 zł

Ocena: 4,22 (20 głosów)

Z opinii użytkowników dowiadujemy się, że basen wykonany został solidnie i z porządnych materiałów. Jest trwały i odpory na różne zjawiska atmosferyczne i spokojnie posłuży do zabwy przez cały sezon, jak i dłużej. Również dołączona do zestawu pompa działa sprawnie i bardzo szybko czyści basen. W dodatku ze względu na jego wielkość, spokojnie pomieści całą rodzinę. Rodzice małych dzieci chwalą również fakt, iż basen ten nie jest zbyt głęboki i mogą bawić się w nim już kilkuletnie dzieci. Użytkownicy uważają, że cena basenu Intex jest bardzo atrakcyjna.

Miejsce 2 – MARIMEX Florida Basen 4,57 x 1,22 m

Cena: 1325 zł

Ocena: 4,22 (27 głosów)

Główną zaletą tego basenu, podkreślaną często w opiniach użytkowników jest jego wytrzymałość (wiele osób korzysta z niego już trzeci sezon). Kolejną zaletą jest jego wielkość, pomieści spokojnie całą rodzinę. Zachwalane jest również dobrze działająca pompa czyszcząca i krótki czas rozstawiania basenu. Użytkownikom podoba się również jego design i wytrzymała, dodatkowo wzmocniona konstrukcja. Dość wysoką cenę usprawiedliwiają długością użytkowania.

Miejsce 1 – Intex Metal Frame Basen stelażowy 3,05 x 0,76 m

Cena: 258 zł

Ocena: 4,84 (22 głosy)

Podstawowym plusem tego modelu jest jego cena. Łatwy montaż i jego solidne, wysokiej jakości wykonanie, sprawia, że służyć on będzie nam spokojnie przez kilka sezonów. Jeśli w dodatku nie chcecie wydawać na taki basen zbyt wiele, ta opcja będzie dla Was najlepsza. Może posłużyć, jak przetestowanie tego typu basenów. Basen Intex wspaniale sprawdzi się, jako ratunek na upalne dni, dostarczając upragnionej ochłody. Jak podkreślają jego użytkownicy: to dobry produkt za niewysoką cenę.

Co sądzicie o basenach stelażowych? Jakie są Wasze ulubione modele?

Ceneo

Share this post